Firma jest certyfikowanym partnerem jednego z wiodących dystrybutorów oprogramowania ERP firmy .

Na podstawową ofertę systemów do zarządzania Comarch składają się dwa nowoczesne rozwiązania:

to program dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom z każdej branży. Wykorzystanie w prowadzeniu działalności Comarch OPTIMA pozwala przyspieszyć pracę i jednocześnie wyeliminować proste pomyłki, dzięki wykonywaniu wielu operacji automatycznie przez program.

to nowoczesne rozwiązanie dedykowane dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dzięki połączeniu bogatej funkcjonalności oraz szerokich możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb, system spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

jest nowoczesną, inteligentną platformą ERP, dedykowaną dla średnich i dużych firm handlowo-usługowych i sieci handlowych. Szeroka gama funkcjonalności pozwala na kompleksowe wspieranie wszystkich kluczowych procesów biznesowych, a przyjazny interfejs i wysoki stopień automatyzacji zapewniają wygodną i efektywną pracę.

Powyższe rozwiązania różnią się od siebie stopniem skomplikowania obsługiwanych procesów biznesowych, natomiast cechami wspólnymi są nowoczesna technologia oraz integralność.

Wybierając poniższe ikony możecie Państwo zamówić system Comarch ERP Optima w modelu usługowym oraz pobrać wersje demo systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP Altum.

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Zamów Comarch ERP e-Sklep Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami Pobierz demo Comarch ERP Altum

iBard24 to usługa, która powstała oraz jest rozwijana z myślą o Klientach biznesowych, którzy wiedzą jakim ryzykiem jest utrata cennych danych, latami gromadzonych i na co dzień używanych w firmie. Szereg funkcjonalności dostosowanych specjalnie pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej sprawia, iż rozwiązania oferowane przez iBard24 sprawdzają się na co dzień u tysięcy Klientów w całej Polsce.
Wybierając poniższą ikonę możecie Państwo zamówic/wypróbować wersję darmową usłygi iBard24.