Poniżej przestawiamy wyjątkowy produkt – niezbędny dla każdej firmy dbającej o bezpieczeństwo swoich danych.

Dlaczego warto systematycznie robić kopie bezpieczeństwa?

Jak pokazują badania Stowarzyszenia IT Policy Compliance Group już 68% przedsiębiorców miało do czynienia (pośrednio lub bezpośrednio) z utratą danych. Do najczęściej spotykanych przyczyn utraty firmowych dokumentów należą: błędy spowodowane czynnikiem ludzkim, awarie lub kradzież sprzętu, błędy oprogramowania i wirusy. Nawet chwila nieuwagi wystarczy, żeby narazić się na wysokie koszty. Aby temu zapobiec wystarczy zadbać o backup cennych plików - kluczowy aspekt bezpieczeństwa każdej firmy. Najlepiej, aby odbywał się on automatycznie, dbając o aktualność firmowych dokumentów bez udziału pracowników.

Dlaczego backup online?

Backup online to obecnie najlepsza forma wykonywania kopii bezpieczeństwa. Tradycyjne metody archiwizacji i backupu wiążą się ze sporym ryzykiem w postaci: krótkiej trwałości płyt CD/DVD, możliwości kradzieży lub zagubienia nośnika (płyty, pendrive’y, dyski przenośne), konieczności wykonywania ręcznego kopiowania danych oraz podatności na wirusy i awarie. Nawet kopie zapasowe na firmowym serwerze nie ustrzegą nas od skutków powodzi lub włamania do firmy – podstawową zasadą backupu jest bowiem przechowywanie kopii z dala od danych źródłowych.

Backup online eliminuje powyższe czynniki ryzyka, zapewnia spokój oraz gwarancję bezpieczeństwa naszych danych. Dodatkowo nie musimy już pamiętać o wykonywaniu kopii zapasowej, ponieważ cały proces przebiega automatycznie w tle, o wybranych przez nas godzinach. Dodatkowo dane składowane są na bezpiecznych serwerach w innej lokalizacji niż nasz komputer lub serwer. Oznacza to, że w sytuacji awaryjnej, takiej jak powódź lub kradzież, dane są zabezpieczone i możliwe do odzyskania poprzez każdy komputer, podłączony do Internetu.

IBard24 Backup Online

Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu backup Twoich plików jest prosty i bezpieczny jak nigdy dotąd. Już teraz możesz zapewnić całkowite bezpieczeństwo swojej firmie, dzięki sprawdzonej usłudze, która uchroni Cię przed ryzykiem utraty cennych danych. Aplikacja jest bardzo przyjazna użytkownikowi, a dzięki kreatorom w łatwy sposób można ustawić harmonogram backupu.

Dzięki funkcji automatycznego wykonywania kopii zapasowej nie musisz pamiętać o codziennym backupie, a Twoje aktualne dane są zawsze dostępne z dowolnego komputera połączonego z Internetem.

Wybierz iBard24 – skuteczne narzędzie do backupu online, które:
  • Automatycznie wykona kopie bezpieczeństwa plików baz danych MS SQL z Twojego komputera, serwera lub laptopów pracowników;
  • Pozwoli na niezawodne i szybkie odtworzenie danych w razie awarii;
  • Zapewni bezpieczne przechowywanie danych, niedostępnych dla osób trzecich;
  • Pomoże w zarządzaniu danymi oraz zapewni im aktualność


Bezpieczeństwo


Usługa iBard24 gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dane szyfrowane są kluczem szyfrującym AES 256-bit, przesyłane szyfrowanym połączeniem SSL 128-bit (stosowanym m.in. w bankowości internetowej) i przechowywanie w Comarch Data Center – nowoczesnym centrum danych, spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa, zgodnie z międzynarodową normą ISO/IEC 27001:2005.

ibard24

Cennik iBard24


iBard24 Backup Online Maksymalna ilość użytkowników Cena netto (rocznie)
Test 1 GB* 3 0 zł
Silver 10 GB 5 199 zł
Gold 30 GB 10 449 zł
Platinum 50 GB 15 649 zł
Platinum XL 100 GB 20 1199 zł
Platinum XL 200 GB 30 2099 zł
Platinum XL 300 GB 50 2999 zł
Platinum XL 1 TB 100 8499 zł
*pełna funkcjonalność konta testowego dostępna przez okres 3 m-cy. Użytkownik posiada możliwość logowania się na 2 komputerach jednocześnie.

Jak zamówić?


W celu zamówienia iBard24 backup online dla firm proszę kliknąć na poniższy obrazek


Lub proszę wprowadzić poniższy link w przeglądarkę internetową: https://www.ibard24.com/backup/pl/registration/72ddee1a7d442a6d33bb05ed94addd88Mogą też Państwo skontaktować się z nami na adres e-mail: biuro@karsen.pl lub pod numerem telefonu +48 42 672 44 75