Comarch ERP XL
to nowoczesny system klasy ERP, dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.
Funkcjonalność zapewnia pełną obsługę procesów biznesowych odbywających się w firmach z różnych branż. System jest w pełni skalowalny – budowa modułowa pozwala Klientowi elastycznie dobrać te elementy funkcjonalne, które odpowiadają jego aktualnym potrzebom. Wpływa to na obniżenie kosztów oprogramowania.

Rozwiązanie zwiększa efektywność pracy każdego działu w firmie. Integralność danych zapewnia szybki dostęp do poszukiwanej informacji, a automatyzacja procesów biznesowych pozwala na znaczącą redukcję kosztów.

Dzięki platformie Business Intelligence możliwe jest wielowymiarowe analizowanie danych płynących z każdego obszaru firmy i Comarch ERP XL współpracuje z platformą Comarch Mobile, sklepem internetowym Comarch iSklep24 oraz platformą B2B Comarch Pulpit Kontrahenta. Dla Klientów korzystających z Comarch iSklep24 wartością dodaną jest promocja w internetowej galerii handlowej iGaleria24. Comarch ERP XL pozwala elektroniczną wymianę dokumentów poprzez rozwiązanie Comarch ECOD, kompleksowe zarządzanie siecią handlową dzięki współpracy z Comarch Retail oraz budowanie lojalności Klientów z wykorzystaniem rozwiązania iReward24 Platforma Lojalnościowa.
Comarch ERP XL

Dzięki systemowi Comarch ERP XL wszystkie działania w firmie zyskują na efektywności.

Rozwiązanie jest blisko Państwa biznesu, dzięki czemu umożliwia lepszą wydajność pracy i osiąganie lepszych wyników.

Chcesz bardziej skutecznie wykorzystywać kanały sprzedaży?

Pragniesz efektywnie zarządzać logistyką?

Potrzebujesz wydajnego wykorzystania zasobów?

Chcesz szybko realizować zlecenia?  • skuteczniejsze zwiększanie sprzedaży i bardziej efektywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • lepsza obsługa i serwis obecnych Klientów,
  • skuteczniejsza kontrola kosztów firmy,
  • automatyzacja pracy przedsiębiorstwa,
  • poprawa produktywności pracowników.