Comarch ERP Altum
to kolejny system klasy ERP dedykowany średnim i dużym firmom handlowo-usługowym i sieciom handlowym, będący efektem połączenia najnowszych technologii informatycznych, wiedzy i doświadczenia konsultantów i Partnerów Comarch zebranych na przestrzeni przeszło

Podobnie jak poprzednicy, posiada budowę modułową, co znaczy, że użytkownik decyduje o tym, jakie elementy funkcjonalne są mu potrzebne do pracy, a to z kolei pozwala obniżyć koszty zakupu oprogramowania. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość pełnej personalizacji wyglądu oraz zachowania menu, zapewniająca maksymalny komfort pracy z programem, a tym samym zwiększający jej efektywność.

Poprzez automatyzację procesów biznesowych i koordynację współpracy pracowników, rozbudowany silnik Zarządzania Procesami Biznesowym (Business Process Management - BPM) podnosi efektywność firmy, redukując tym samym koszty prowadzenia działalności.

Nieocenionym plusem systemu jest platforma Business Intelligence. Zaawansowana analiza danych dotyczących dotychczas osiąganej przez firmę efektywności oraz potencjalnych możliwości jej rozwoju jest tym, co daje Współpraca z Comarch Mobile, sklepem internetowym Comarch iSklep24, internetowej galerii handlowej Comarch iMail24 oraz platformą B2B, pozwala na wykonywanie zadań w dowolnym miejscu i prowadzenie sprzedaży wielokanałowej. Elektroniczną wymianę dokumentów obniżającą koszty współpracy z partnerami biznesowymi zapewnia rozwiązanie Comarch ECOD.