Proponujemy Państwu nasze najnowsze rozwiązanie , doskonałe bo automatyzuje i ułatwia pracę w każdym Biurze Rachunkowym.

Importuj dokumenty do Optimy niemalże za pomocą jednego kliknięcia!

Nasza aplikacja skróci Twoją pracę, minimalizując przy tym ryzyko pomyłek popełnianych przy wprowadzaniu danych z faktur. To wyczekiwane przez wielu rozwiązanie zasila już niejedną Optimę. Sprawdź, jak może przysłużyć się też Tobie!

Wybierając poniższe ikony możesz zamówić aplikację oraz pobrać wersję demo:Kliknij w linki aby zobaczyć szczegółowy opis aplikacji "opis aplikacji" oraz pobrać instrukcję obsługi "instrukcja"

Możesz również skorzystać z pozostałych dostępnych modułów aplikacji . Oferujemy następujące rozwiązania wspomagające:

Aplikacja automatyzująca działanie oprogramowania Comarch ERP Optima w obszarach:

  • grupowe zatwierdzanie rezerwacji odbiorcy RO
  • grupowa fiskalizacja paragonów PA
  • automatyczne zaczytywanie dokumentów dostaw od dostawcy z rynku książki – firmy OSDW AZYMUT i przekształcanie w dokument PZ
  • import wyciągów bankowych z banków m.in. PKO SA, BZW BK, BRE BANK i inne, i automatyczne tworzenie zapisów KW-KP na kontrahentów
Narzędzia te szczególnie zalecamy do wykorzystania dla firm o dużym zakresie sprzedaży detalicznej np. dla sklepów internetowych.

Import wyciągów bankowych wykorzystują z powodzeniem i wysoką satysfakcją Biura Rachunkowe.

Specjalizujemy się w dodatkowych aplikacjach projektowanych według potrzeb klienta, wspomagających procesy w przedsiębiorstwach.

Aplikacje te współpracują z oprogramowaniem Comarch lub działają samodzielnie.